KABİN GİYDİRME

KABİN GİYDİRME
KABİN GİYDİRME
KABİN GİYDİRME
KABİN GİYDİRME
KABİN GİYDİRME

Milenyum Conveyor Kabin Giydirme

Eğer asıl amacınız talaşlı imalat süreçlerinde elde edilen metal talaşları fabrikanızda, yürüme yollarında ve dağınık halde görmek istemiyorsanız Cnc Kabin Giydirme en çok kullanılan çözümlerden biridir.

Peki Cnc Kabin Giydirme tam olarak ne yapar ?

Temel olarak, üretim sürecinde makineden etrafa dağılan talaşların makine alanı içerisinde kalmasını sağlar. Ayrıca Avrupa standartlarından biri olan CE belgesi almak için Cnc işleme merkezinizin dışarı ile direk temas halinde olmaması gerekmektedir. Ayrıca iş güvenliği anlamında fabrikamızın en temel gerekliliklerinin başında gelmektedir.

3 Boyutlu Göster

Öncelikli olarak firmamıza talep oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra ise firma yetkililerimiz tezgâhınızın modeline ve markasına göre ölçüleri belirliyor ve katı modelimiz ortaya çıkıyor. Daha sonra opsiyonlarımız olan filtrasyon ve talaş taşıma sistemleri üzerine sizinle birlikte istişare ettikten sonra üretimimize başlıyoruz. Yukarada belirtilen Cnc giydirme kabinlerini hem tek hem de seri adetli olarak üretme kapasitesine sahip olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız.