Hakkımızda

Milenyum Conveyor, ülkemizde, Avrupa ülkelerinde ve Amerika ağırlıkta olmak üzere birçok bölgede faaliyet göstermektedir. Son zamanlarda artan talep ile Asya ve Orta doğu pazarı da buna eklenmiştir.

Ürettiğimiz ürünler taşıma ve filtrasyon sistemleridir. Ayrıca yenilenen ve değişen inovatif teknolojiye ayak uyduran firmamız akıllı taşıma sistemleri üzerinde ar-ge çalışmalarını devam ettirmektedirler.

Milenyum Conveyor olarak başarıya giden yolun, müşterimize kaliteli, hızlı ve yenilikçi ürünler sunmak olduğunu biliyoruz.

Satış öncesi ve sonrası 7/24 verdiğimiz teknik ve danışmanlık desteklerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Sanayi sektöründe Cnc işleme tezgâhına sahip işletmelerin talaş tahliye ve bor yağı filtrasyon, ürünlerinizin taşınması için gereken sistem ihtiyaçlarını karşılıyoruz Çelik paletli talaş konveyörü, dip kazıma talaş konveyörü, Drum filtreli talaş konveyörü, helezon talaş konveyörü, manyetik talaş konveyörü, talaş arabası, talaş yükleme boşaltma asansörü, talaş dönüşüm sistemi, talaş kırıcı, talaş santrifüj, kağıt filtreli seperatör, manyetik ünite, merkezi filtrasyon sistemi, elavatör konveyör gibi ürünlerde sürekli yaptığımız tasarım yenilikleri ile birlikte inovatif ürünler üretiyoruz.

Bu nedenle, "Geleceğe taşımak" adlı yeni bir görev tanımı şirketimizin ne olmak istediğimize ve oraya nasıl ulaşacağımıza ilişkin yol haritasıdır.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve başarılarına katkıda bulunmak, aynı zamanda endüstrideki gelişmeyi ürünlerimize bütünleştirmek temel prensibimizdir.